Biz Kimiz?

Samsun Tadilat - Dekorasyon - Mantolama

Sektörde yıllarca fabrika, hastane, alışveriş merkezi, toplu konut gibi sektörlerde kazandığımız tecrübeleri 2017 itibariyle  Samsun ve çevresindeki müşterilerimizle paylaşmaya karar veren, Samsun tadilat tamirat sektöründe öncü bir firmayız. Günümüzde, bölgede inşaat sektörünün gelişmesi, nüfustaki artış ile bunun paralelinde binaların tadilat tamirat ihtiyaçları da artış göstermektedir. Bu noktada binaların yenilenmeye ya da tadilata ihtiyaç duyması kaçınılmazdır. Bu durum pek çok sebepten kaynaklana bilirken genel olarak ana sebepler, eskime, estetik ve hatalı mimaridir. Zaman içerisinde oluşan bu yapısal sorunlar kişiler için hem maddi hem de manevi olumsuzluklar doğurabilir. Aynı zamanda bu sorunların uzman olmayan kişiler tarafından çözülmeye çalışılması durumunu engellemek için kurulan firmamız, sizlere en kısa zamanda ulaşarak sorununuzu çözme yoluna adamış bir vizyon benimsemiştir..

NELER YAPARIZ ?

Mars Yapı olarak Samsun'da dekorasyon, mantolama ve çatı tadilatı başta olmak üzere yapı ve inşaata dair tüm istek ve ihtiyaçlarınıza hızlı, ekonomik ve kaliteli çözümler sunuyoruz.

Mimari tasarım, bodrum - çatı tadilat, dekorasyon ve ısı yalıtım alanlarında kendini kanıtlamış ve Samsun'da faaliyet alanlarını genişletmiş bir inşaat ve yapı firması olan Mars Yapı, bölgenin önde gelen usta ve tasarımcıları ile ortak yürüttüğü çalışmalar sayesinde ihtiyaçlarınıza anında cevap veren ve yer aldığı projelerde farkını ortaya koyan tecrübeli bir ekibe sahiptir.

Samsun Tamirat