Yalıtım

Yalıtım Nedir?

Yalıtım nedir sorunun cevabını Mars Yapı uzmanları kısaca şöyle açıklamaktadır;  yaşam alanlarımızdan olan ev, ofis, kafe gibi yapıların ses, su, ısı, yangın gibi doğal etkilere karşı korunması için alınan önlemlerin bütünüdür. Yapıları içerde ve dışarda bulunan olumlu/olumsuz etkilere karşı korunması yalnızca yalıtım bir diğer ifade ile izolasyon ile mümkündür.

Yalıtım Yalıtım Yalıtım

Uzman kişiler tarafından yapılmış olan Yalıtım (İzolasyon) bizlere enerji ve maddi tasarruf sağladığı gibi ülke ekonomisine de katkıda bulunabilmektedir. Yanlış ve bilinçsizce yapılan uygulamalar bizleri maddi zararlara uğratarak konforumuzu ve ileride oluşabilecek daha büyük sorunları ortaya çıkarmaktadır. Bu yüzden yalıtım yaparken dikkat etmemiz gereken bazı hususlar vardır.

 

Yalıtım Yaparken Dikkat Edilecekler

  1. Yalıtım konusunda uzman kişilerle çalışılmalıdır.
  2. Yalıtım ihtiyaçlarınız doğru ve eksiksiz olarak belirlenmeli gereksiz uygulamalardan kaçınılmalıdır.
  3. Kullanacağınız malzemeler dünya standartlarına uygun olarak üretilmiş olmalıdır.
  4. Yalıtım uygulamaları birbirlerini desteklemelidir. Örneğin çatı izolasyonu yaptırıyorsanız mutlaka dış cephe kaplaması, bodrum kat su yalıtımı yaptırıyorsanız mutlaka temel su yalıtımı yapılmış olmalıdır.
  5. Yapınızın bulunduğu bölgelere göre yalıtım uygulanması ve malzemeler belirlenmelidir. Örneğin Samsun gibi yağış oranı yüksek olan bölgelerde su yalıtımı ( örneğin; çatı izolasyonu, teras ve balkon su yalıtımı) mutlak bir gerekliliktir.
  6. Yalıtım uygulaması yaptıracağınız şirket ile mutlaka sözleşme imzalanmalı ve  işin gidişatı takip edilmelidir.

 

Yalıtım m2 Fiyatları

Samsun’da faaliyet gösteren Mars Yapı firması olarak yalıtım ( izolasyon) ihtiyaçlarınızı bünyemizde bulundurduğumuz uzman ekipler tarafından tespit ediyor ve sizlere kaliteli, uzun ömürlü bir işçilik sunuyoruz. Samsun’da bulunan en uygun yalıtım fiyatları ile siz değerli müşterilerimizi memnun edeceğimizden emin olabilirsiniz. Sizde yaptıracağınız ön keşif talebinde bulunmak için ve yalıtım m2 fiyatlarını öğrenmek için Teklif Al bölmesinden bizimle iletişime geçebilirsiniz.

 

ADINIZ
TELEFON
YORUM
ferhat hacıosmanoğlu 27 Şubat 2019

Asansör kuyusu ve bodrum kat duvarlarından gelen su apartmanımızda büyük bir problemdi. Bundan önce gelen kendini usta zanneden insanlar yalap şalap işler çıkardılar ve sonuçta gelen suyu kesemediler. Yeni Tanıştığımız mars yapıdan savaş usta ve ekibi 2 gün içinde suyu keserek bizleri apartman içindeki kötü kokudan ve sudan kurtardılar. Verdikleri garantide cabası.. Burdan Savaş usta ve ekibine teşekkürleri bir borç biliriz. Saygılarımızla Kevser Ap.

Mars Yapı Cevap 03 Mart 2019

Mars yapı olarak, Usta kalitemiz ve işçiliğimiz üst sınıftır. Verdiğimiz hizmetten aldığınız memnuniyet bizleri onurlandırdı. Yorumunuz için biz teşekkür ederiz.

Yalıtım Yalıtım Yalıtım
Samsun Tamirat