Tadilat

Tadilat Nedir?

Tadilat; ev, ofis, iş yeri gibi yaşam alanlarının kullanım ömürlerini tamamlamış yapı malzemelerinin yenileme ya da onarma yaparak kullanışlı hale getirme işine denir. Tadilat ve onarım işlerinin uzman ekipler tarafından yapılması sizlerin maddi tasarruf sağlamanıza ve yaşam alanlarınızı daha elverişli hale getirmenize olanak sağlamaktadır.

Tadilat

Ayrıca bazen sadece tadilat ve onarım yeterli olmaya bilir, yaşam alanlarınızda tadilat işleri ile birlikte dekorasyon yapmak isteyebilirsiniz.

 

Tadilat Yaparken Dikkat Edilmesi Gerekenler

  1. Yaptıracağınız tadilatın boyutu ne olursa olsun mutlaka uzman firmalardan yardım alınız. Bu sayede hem ucuz tadilat yaptırmış olursunuz hem de her ayrıntı ile uğraşmak durumunda kalmazsınız.
  2. Çalıştığınız firma mutlaka ön keşif yapmalı, ihtiyaçlarınızı ve isteklerinizi belirlemelidir.
  3. Ön keşif bittikten sonra sizlere şantiye planı vermeleri ve hangi işin hangi gün biteceğini belirtmeleri gerekir eğer böyle bir planları yoksa mutlaka bu planı isteyin.
  4. Çalıştığınız firma ile mutlaka sözleşme imzalayınız. Bu tadilat işinizin ne zaman biteceğini ve hangi aşamalarda neler yapılacağını takip etmenize olanak sağlar.
  5. Ayrıntılara dikkat ediniz. Çünkü bazen çalışanlar ayrıntıları gözden kaçırabiliyor ve siz sonradan kontrol ettiğiniz için fark edebiliyorsunuz bu durumun önüne geçmek için ara sıra yapılan işleri ve ayrıntıları kontrol edin.

 

Tadilat Fiyatları

Samsun’da yapacağınız her türlü tadilat, tamirat ve dekorasyon işlerinizi Mars Yapı’nın uzman ekiplerine bırakarak gönül rahatlığıyla yaptırabilirsiniz. Samsun’da faaliyet gösteren Mars Yapı firmasını tercih etmeniz halinde, şirketimizde bulunan uzman mimar, mühendis ve tecrübeli ustalar sizlere kaliteli ve uzun ömürlü bir iş sunmaktan gurur duymaktadır. Samsun’da Tadilat Fiyatları konusunda en uygun fiyatlandırmayı yapan Mars Yapı firmasının kaliteli hizmetlerinden yararlanmak ve bizimle çalışmak için lütfen Teklif Al bölmesinden bizimle iletişime geçiniz.

ADINIZ
TELEFON
YORUM
EREN DAĞ 27 Ekim 2020

Samsun Atakum daki yazlığımızı tamamını sıfırdan tadilat yaptırmak istiyoruz. Bize ulaşabilir misiniz?

Mars Yapı Cevap 05 Mart 2021

Tabi ki eren bey, en kısa süre içinde sizlerle iletişime geçilecektir.

Tadilat
Samsun Tamirat