Samsun Izolasyon Fiyatları

Çatı Tadilatları

Samsunun en iyi çatı firması olan Mars Yapı, deneyimli çatı ustalarımızla, çatı tadilat işlerine en uygun fiyatlı çözümler sunar. DETAYLAR İÇİN TIKLA..

Yalıtım Tadilat

Samsun'da en iyi yalıtım ve tadilat şirketi Mars Yapı olarak, ihtiyaçlarınıza uygun fiyat ve kaliteli işçilikle kısa sürede çözüm üretiyoruz. DETAYLAR İÇİN TIKLA..

Sprey Polyurea Uygulamaları

Beton, ahşap ve metal gibi her çeşit yüzeye kolayca uygulanabilen sprey polyurea, etkili bir su yalıtımı sağlayarak ciddi problemlerin önüne geçebilmektedi... DETAYLAR İÇİN TIKLA..

Su Deposu ve Havuz Yalıtım Uygulamaları

Su deposu ve havuzlarda yaşanan su sızıntıları nedeniyle su kaybı kaynaklı bir zarar oluşabilirken aynı zamanda sızan suların yapılara zarar vermesi durumu... DETAYLAR İÇİN TIKLA..

Sprey Poliüretan Köpük Uygulamaları

Samsun'da Sprey poliüretan köpük uygulamasını çatınıza, bodrum katınıza, ihtiyaç olan yaşam mahallin'izi ısı ve ses izolasyonunu profesyonel bir şekilde uygular. DETAYLAR İÇİN TIKLA..

Balkon ve Teras Yalıtım Uygulamaları

Samsun'da Teras su yalıtımı ve balkon su yalıtımı konusunda kendi kanıtlamış firmamız, Samsun'da su izolasyonu konusunda sizlere en uygun fiyatı sunar. DETAYLAR İÇİN TIKLA..

Bodrum Kat ve Çatı Su İzolasyonları

Bodrum kat ve çatı su izolasyonları binalarda kesinlikle göz ardı edilmemelidir. Bu bölümlerde kullanılan beton ya da kalitesiz yalıtım malzemeleri genelli... DETAYLAR İÇİN TIKLA..

Yalıtım

Samsun'da yalıtım konusunda mantolama, su izolasyonu ve çatı tadilatlarında en iyi fiyat ve en iyi firma hizmetleriyle siz samsun halkına hizmet etmekteyiz. DETAYLAR İÇİN TIKLA..

Samsun Tamirat