Drenaj Sistemleri

Binalara zarar verebilecek suların doğal ya da yapay yollarla uzaklaştırılmasını sağlayan drenaj sistemleri ne yazık ki günümüzde göz ardı edilebilmektedir. Binalara geri dönüşü olmayan şekilde zarar verebilen bu ihmal nem ve küf gibi sorunları da açığa çıkarabilmektedir. Bu sorunlar binanın ömrünü kısaltabilirken aynı zamanda bina sakinleri için de çeşitli sağlık sorunları ortaya çıkabilir.

Drenaj sistemi her binaya aynı şekilde uygulanamaz ve bunun için önceden detaylı bir plan yapılması gerekir. Bizler Mars Yapı olarak Samsun şehrinde bu hizmetten faydalanmak isteyen kişi ya da kurumlar için en uygun seçeneği değerlendirerek, en etkili planı yaparak drenaj hizmeti vermekteyiz. Yıllarca sorun yaşamadan kullanabileceğiniz drenaj sistemleri için anında bizlerle bağlantı kurabilirsiniz.

Drenaj Sistemleri Drenaj Sistemleri Drenaj Sistemleri
ADINIZ
TELEFON
YORUM
CEMAL DEMİRCİ 18 Mayıs 2019

MERHABA, SAMSUN ÇARŞAMBA/DİKBIYIK MAHALLESİNDE BULUNAN 7.000 M2 BOŞ OLAN TARLAMIZDA SU BİRİKİNTİLERİ OLMAKTADIR.YOLDA BULUNAN SU KANALINA MEVCUT SUYUN TAHLİYESİ İÇİN YAKLAŞIK 150-200 MT CİVARI DRENAJ BORUSU DÖŞEYECEĞİZ. FİYAT KONUSUNDA BİLGİ VERMENİZİ RİCA EDERİM. CEMAL DEMİRCİ

Mars Yapı Cevap 21 Mayıs 2019

Fiyat bilgileri e-mail adresinize gönderilmiştir. Bizleri seçtiğiniz için teşekkür ederiz.

Hüsnü Yıldırım 17 Ocak 2019

Müstakil evimizde bir türlü sudan kurtaramadığımız bodrum kattımızdaki su problemini çözen ahmet usta ve ekibine çok teşekkür ederiz.

Mars Yapı Cevap 17 Ocak 2019

Hüsnü bey, gereken özeni göstermek işimiz. Artık gönül rahatlığıyla mahalinizi kullanabilirsiniz. Saygılarımızla..

Drenaj Sistemleri Drenaj Sistemleri Drenaj Sistemleri
Samsun Tamirat