Zemin Kaplama ve Yer Döşeme

Zemin Kaplama ve Yer Döşeme

Yaşam alanlarımızın zeminleri zaman içerisinde işlevselliklerini kaybederek bozulmaya ve rahatsız edici bir görüntüye neden olmaktadır. Bu durumdan kurtulmak ve yaşam alanlarımızda dekorasyon ve rahatlığı sağlamak için zemin kaplaması ya da yer döşemesi yaptırmamız gerekebilir. Samsun’da Mars Yapı firması olarak yaşam alanlarınızdaki bu olumsuz durumu istekleriniz ve ihtiyaçlarınız doğrultusunda uzun ömürlü ve iyi işçilik ile sizlere geri kazandırıyoruz.

Zemin Kaplama ve Yer Döşeme Zemin Kaplama ve Yer Döşeme Zemin Kaplama ve Yer Döşeme Zemin Kaplama ve Yer Döşeme

 

Zemin Kaplaması ve Yer Döşemesi Çeşitleri

Zemin kaplaması için kullanılabilecek çok fazla çeşit bulunmaktadır. Hepsinin kendi içerisinde artıları ve eksileri bulunmaktadır. Bu kaplamaların bazıları aşağıda listelenmiştir.

  1. Laminat Parke Kaplaması
  2. Karo Mozaik ve Karosiman Kaplaması
  3. Karo Fayans Kaplaması
  4. Seramik Kaplama
  5. Mozaik Seramik Kaplama
  6. Pvc (Polivinil klorür/vinil-asbest vb.) Kaplama
  7. Plastik ( muşamba) Kaplama
  8. Epoksi zemin Kaplama
  9. Doğal Taş Kaplama
  10. Ahşap Deck Kaplama

Yukarıda listelenen zemin kaplamaları ve diğer kaplamalar tecrübeli ustalar ve uzman ekibe sahip firmalar tarafından yapılması tavsiye edilmektedir. Bunun nedeni yer döşemesi yapılırken yapılacak yanlış uygulama, ileriye dönük maddi zarara yol açacağı gibi yaşam alanlarınızı da tahrip ederek daha büyük sorunlar açabilmektedir.

 

Zemin Kaplaması ve Yer Döşemesi Fiyatları

Samsun’da faaliyet gösteren ve uzman ekibe sahip olan Mars Yapı firması, sizlere kaliteli ve uzun ömürlü işçilik vaat etmektedir. Bizlere yaptıracağınız Zemin kaplaması ve Yer Döşemesi için öncelikle ön keşif yapılarak ihtiyaçlarınız ve istekleriniz belirlenecek daha sonra kullanılacak malzeme ve dekorasyon için gerekli bilgiler sizlere sunulacaktır. Tüm bu işlemlerden sonra sizlere en uygun zemin kaplaması ve yer döşemesi fiyatları sunulacaktır. Lütfen detaylı bilgi veya ön keşif için Teklif Al bölmesinden bizimle iletişime geçiniz.

ADINIZ
TELEFON
YORUM
Dr. Fikret Akgün 27 Şubat 2019

Kurumumuzdaki çoçuklar için yaptığınız bağış ve laminant uygulaması için minnetterız.

Mars Yapı Cevap 03 Mart 2019

Fikret bey, Çocuklarımız geleceğimizdir. Her zaman... Bizler böyle bir fırsat sunduğunuz için, biz teşekkür ederiz.

Zemin Kaplama ve Yer Döşeme Zemin Kaplama ve Yer Döşeme Zemin Kaplama ve Yer Döşeme Zemin Kaplama ve Yer Döşeme
Samsun Tamirat