Ofis Cafe Restorant Konsepti ve Tadilatı

Ofis Kafe Restoran Konsepti ve Tadilat

Konsept, belli bir türe ya da tarza uygun şekilde tasarımlamak demektir. Bu tür tasarımlar son dönemlerde oldukça popüler bir hal almıştır. Çünkü konsept olarak tasarlanan ofis, kafe, restoran gibi yaşam alanları insanların ilgisini daha fazla çekmekte ve kendilerini daha rahat hissetmelerine neden olmaktadır. Ayrıca konsept olarak tasarlanan ofis, kafe yada restoranlar daha kurumsal ve kaliteli imajı sergilemektedir.

Ofis Cafe Restorant Konsepti ve Tadilatı Ofis Cafe Restorant Konsepti ve Tadilatı Ofis Cafe Restorant Konsepti ve Tadilatı

Konsept tasarımlar genellikle iç mimarlar tarafından tasarlanır ve tadilat işlemleri onların belirttiği şekilde ilerlemektedir. Bu sebepten yaptıracağınız konsept tasarımları uzman ve tecrübeli bir mimar ile görüşerek gerçeğe dökebilirsiniz. Samsun’da faaliyet gösteren Mars Yapı sizlere uzman mimar ve mühendisleri ile ofis, kafe, restoran tadilatları ve konsept konularında yardımcı olmaktadır.

 

Restorasyon Nedir

Restorasyon, eski bir yapının eksik, yıpranmış ve bozulmuş kısımlarını uzman kişiler tarafından onarılması, korunması ve eski halinin yapıya tekrardan kazandırılması işlemidir. Samsun’da örnek olarak Mars Yapı Firmasına yaptırabileceğiniz restorasyon işlemleri; cafe restorasyonu, ofis restorasyonu, camii restorasyonu, otel restorasyonu gösterilebilir. Restorasyon, ev tadilatı işlerinden farklı olarak yapının eski formunu korumayı veya yapıdaki bozulmaları onararak ilk haline getirmeyi hedeflemektedir. Bu yüzden restorasyon yaparken uzman kişiler ile titiz bir çalışma gerçekleşmesi gerekmektedir.

 

Konsept Tasarımın Avantajları

  • Konsept yaptıracağınız Mekân’ın kalitesini arttırmakta ve müşterilerinizin sürekli ziyaret eğilimi göstermesine neden olmaktadır.

  • Konsept yaptırdığınız sektörde ( örn. Restoran) rakiplerinizden bir adım öne geçmenize yardımcı olmaktadır.

  • Uzman kişiler tarafından yapılan mekân konseptleri, mekâna yeni fonksiyon ve işlevsellik kazandırmaktadır.

  • Müşteri portföyünüz değişecek ve daha kaliteli hizmet verebileceksiniz.

  • Çalışanların en büyük sorunu olan işlerin yoğun ve stresli olması işverenlerin kazanç ve verimini düşürmektedir. İş yerinize yaptıracağınız konsept ile çalışanlarınızı motive edebilir ve verimliliklerini arttırabilirsiniz.

  • Konsept mekanlar, işletmenin kurumsal yapısına katkı sağlamakta ve müşterilerinin dikkatini daha fazla çekmektedir.

 

Ofis Kafe Restoran Konsepti ve Tadilat Fiyatları

Samsun’da faaliyet gösteren Mars Yapı firması olarak, ekibimizde bulunan uzman mimar ve mühendisler ile konsept ve tadilat yaptırmak istediğiniz alanlarda sizlere yardımcı olmaktan gurur duyuyoruz. Yaptıracağınız konsept ve onun gerekliliği olan tadilat işleri değişken değişken faktörlere bağlığı olduğu için en uygun ofis kafe restoran konsepti ve tadilat fiyatları için lütfen Teklif Al bölmesinden bizimle iletişime geçiniz.

ADINIZ
TELEFON
YORUM
Esin Uslu 19 Ocak 2019

Butik pasta hanemizi, hayalimizdeki konsepti ortaya çıkartıp bizlere kısa süre içerisinde sunan Mars Yapı'ya teşekkür ederiz.

Mars Yapı Cevap 05 Şubat 2019

Esin hanım inceliğiniz, kibarlığınız ve yorumunuz için teşekkür ederiz.

Ofis Cafe Restorant Konsepti ve Tadilatı Ofis Cafe Restorant Konsepti ve Tadilatı Ofis Cafe Restorant Konsepti ve Tadilatı
Samsun Tamirat