Anahtar Teslim Ev Villa Tadilatı

Anahtar Teslim Ev Villa Tadilatı Tamiratı

Samsun Anahtar Teslim Tadilat 

 Samsun Anahtar teslim tadilat yaptırmak istediğiniz, uzun süredir yaşadığınız veya yeni aldığımız evimizin ya da villamızın tadilata ihtiyacı olabilir. Özellikle nem'in çok olduğu karadenizde belli periyotlarla tadilat yaptırılması gerekmektedir. Eğer uzun süredir bakım yaptırılmamış ev veya villa da yaşıyorsanız, yaşadığımız yerdeki inşaat malzemeleri deforme olmaya, boyası kabarmaya yani kısacası işlevselliğini ve ekonomik ömrünü yitirmeye başlar. Bu durumda yapacağımız en mantıklı hareket, baştan aşşağı ev tadilatı yaptırmaktır.

Yaptıracağınız tadilatı araştırmak için ilk olarak ev tadilatı yazarak anahtar teslim ev tadilatı fiyatları ya da anahtar teslim villa tadilatı fiyatları araştırmaya başlarız. Samsun’da Mars Yapı Firması, Ev Tadilatı ve Villa Tadilatı hizmetlerinde uzman ekibi ve tecrübeli ustaları ile diğer firmalardan bir adım öndedir. Verdiğimiz kaliteli ve profesyonel hizmet sonucu aldığımız olumlu tepkiler ve dönüşler ile Samsun da bizleri Anahtar Teslim Tadilat hizmetleri konusunda önderliğe layık gördüğünüz için teşekkür ederiz.

Anahtar Teslim Ev Villa Tadilatı Anahtar Teslim Ev Villa Tadilatı Anahtar Teslim Ev Villa Tadilatı Anahtar Teslim Ev Villa Tadilatı Anahtar Teslim Ev Villa Tadilatı

 

Tamirat Yaptırırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

 • Villa, ev tadilatı yaptırmadan önce firmamızdan yardım alarak yaşam alanınızın ihtiyaçlarını doğru şekilde belirleyin. İhtiyaçlarınızın doğru belirlenmesi hem bütçenize yardımcı olur hem de yaptıracağınız tadilat ve tamirat eksiksiz şekilde gerçekleşir.
 • Eğer tadilat yaptıracağınız odalarda, yaşam alanınızı kısıtlayan kullanışsız alanlar mevcutsa ve bunları yıkıp tekrar yapmak istiyorsanız bunların doğru şekilde tespit edilmesi gerekmektedir. Bu durum tek seferde kırım/yıkım işlerinizi yapmanızı ve zamandan tasarruf etmenizi sağlar.
 • Mevcut tesisatınızda  zaman içerisinde yıpranmış ve kaçaklar oluşmuş  olabilir. Arızanın nerede olduğunu, çözümünün nasıl gerçekleşmesi gerektiği uzmanlarımıza bırakmanız yeterlidir.
 • Boya, Alçı ve Kartonpiyer işlerinde doğru karar vermeniz gerekmektedir. Çünkü bu işler dekorasyon açısından son derece önemli ve bir defa yapılacak olup uzun dönem boyunca kullanılacaktır. Kaliteli malzeme ve tecrübeli işçilik gerektiren bu işleri Mars Yapının uzman ekibi tarafından kolaylıkla yapılabilmektedir.
 • Islak zemin kaplamaları konusunda kaliteli malzeme ve tecrübeli işçilik ön planda olmak koşuluyla dekorasyon açısından sizi yansıtmalıdır. Mutfak, banyo, tuvalet gibi su ile temasın fazla olduğu yerlerde ıslak zemin kaplaması olarak fayans, mermer, granit, doğal taş, mozaik gibi malzemeler tercih edilir. Bu malzemelerin kaliteli olmasının yanında ustanızın da tecrübeli olması önemlidir.
 • Ekibin tecrübeli ve kaliteli işçilik yapması diğer maddelerin yanında en çok dikkat etmeniz gereken noktadır. Çünkü malzemeniz ne kadar kaliteli olursa olsun ustanız tecrübesizse eğer bütün yapılan işler kalitesiz ve özensiz olur. Uzun vadede size tasarruf sağlayan şeyler kalitesiz işçilik nedeni ile daha fazla maddi zarara sokabilir. Mars Yapı kaliteli işçilik ve tecrübeli ustalar ile her zaman kaliteli hizmet sunmayı başarmıştır.

 

 Villa ve Ev Anahtar Teslim Tadilatında İzlenecek Adımlar

Mars Yapı firması olarak Anahtar Teslim Tadilat işlerinin kaliteli, uzun ömürlü ve istediğiniz doğrultusunda gerçekleşmesi için izleyeceğimiz adımlar aşağıda verilmiştir. 

 1. Anahtar Teslim Tadilat yapılacak alanları, tecrübeli ekimiz sizinle birlikte inceleme yaparak ihtiyaçlarınız belirleyecektir.
 2. İhtiyacınız belirlendikten sonra Mimari Ön Proje, Avan Proje hazırlanacaktır.
 3. Mutfak Tadilatı ve Banyo Tadilatı için gereken dolap, duşa kabin, klozet, lavabo gibi detay gerektiren çizimler tarafınıza iletilerek sizin tarafınızdan onaylandıktan sonra işleme alınacaktır.
 4. Mutfakta bulunan; Ocak, buzdolabı, bulaşık makinası ve evye, Tuvalet ve banyoda; küvet, lavabo, duş yeri, tuvalet taşının belirlenmesi yapılacak ve diğer odalarda bulunan elektrik tesisatları için alt yapı hazırlanaması.
 5. Yerleri belirlenen cihazlar için elektrik tesisatı tadilatı, temiz ve pis su giderleri tadilatı ile doğal gaz tesisatı tadilatının yapılması.
 6. Kapı ve pencerelerinin    kasalarının takıl işleminin yapılması.
 7. Gerekli olan duvarlarda sıva tadilatı ya da sıva işleminin yapılması, bozuk zeminlerin tadilatının yapılması.
 8. Tuvalet, banyo ve mutfak zeminlerinin,  belirlenen kaplamalarının ( seramik, fayans, granit vb.) yapılması.
 9. Kartonpiyer uygulaması yapılacak yerlerin belirlenip yapılması.
 10. Duvara alçı çekildikten sonra boyanması ve tavan boyasının yapılması
 11. Banyo, mutfak dolabı ve mutfak tezgâhının montajının yapılması
 12. Elektrik tesisatı tamamlanan yerlere armatürlerinin ve lambalarının montajı
 13. İç kapıların montajı ve ayarlanması
 14. Parke işlerinin yapılması ve temizlenmesi
 15. Kaliteli ve uzun ömürlü bir işçiliğin müşteriye teslimatı.

 

En Uygun Anahtar Teslim Tadilat Fiyatları ve Villa Anahtar Teslim Tadilat Fiyatları

Ev veya Villanızda bulunan tadilat ve tamirat işlemleri uzman ekibimiz tarafından sizinle birlikte incelenerek ihtiyacınız belirlenir. İhtiyacınıza göre ve seçeceğiniz ürünlere göre fiyatlandırmamız farklılık göstermektedir. Samsun’da En uygun anahtar teslim tadilat fiyat garantisini veren Mars Yapı firmamızdan teklif almak için lütfen Teklif Al bölümümüzden bizimle iletişime geçiniz.

Daha detaylı bilgi için https://samsuntadilat.com/tadilat/ linkine tıklayarak iç mimari ile harmanlanmış tadilat işlerimizi inceleyebilirsiniz.

ADINIZ
TELEFON
YORUM
Selim - Aysel Karlı 13 Aralık 2020

İlk başta samimi ve şeffaflığı için teşekkürlerimizi sunmak isteriz. Yeni aldığımız evimizde bayaa bir tadilat işleri vardı. Bazı yerleri kurtarma yoluyla bazı yerleri tamamen değişerek tadilatımızı bitirme yolu izleyerek bütçemizi aşmadan tamamlama yoluna gitmek zorunda kaldık ve bunu en iyi şekilde gerçekleştirdiler. Buradan tüm ustalara ekibe teşekkürlerimi sunarım. Daha büyük ve iyi işler almanız dileğiyle... Selim Karlı

Mars Yapı Cevap 05 Mart 2021

Selim bey yorumlarınız bizler için önemli. Yorumlarınız için teşekkür ederiz. Yeni evinizde mutluluklar dileriz.

Kadir Yazıcı 27 Şubat 2019

Sizlerle tanıştığıma memnunum. İlk başta yazlığımı başka bir yabancıya teslim etmekteki çekincelerimi boşa çıkaran ve verdiği süre içerisinde eksiksiz işi teslim eden mars yapı ailesine teşşekkür ederim.

Mars Yapı Cevap 03 Mart 2019

Kadir Bey, Sizin gibi insanlarla çalışmak biziler için zevktir. İnşallah açacağınız yeni ofisteki işler içinde bizleri seçersiniz :) Teşekkürler...

Egemen Aydoğdu 05 Şubat 2019

Kısa sürede, titizlikte isteğimiz doğrultusunda evimizin tadilatını yapan Mars Yapıya teşekkür ederiz.

Mars Yapı Cevap 05 Şubat 2019

Biz teşekkür ederiz.

Anahtar Teslim Ev Villa Tadilatı Anahtar Teslim Ev Villa Tadilatı Anahtar Teslim Ev Villa Tadilatı Anahtar Teslim Ev Villa Tadilatı Anahtar Teslim Ev Villa Tadilatı
Samsun Tamirat